Salon kosmetyczny Katowice Tysiąclecie - Perla Beauty

O nas

Szanowni Państwo,

Nazywam się Alicja Szlachta. Jestem absolwentką studium kosmetycznego przy Zespole Szkół Medycznych oraz posiadam tytuł magistra z zakresu kosmetologii i promocji zdrowia. Wykształcenie oraz zdobyte doświadczenie pomaga mi w codziennej pracy w gabinecie „Perla Beauty”. Dodatkowo jestem wykładowcą w studium kosmetycznym.

Do swojej pracy podchodzę z pasją. Wychodząc naprzeciw wysokim wymaganiom Klientów wykonuję pracę w sposób profesjonalny. Zabiegi prowadzone są kompleksowo – począwszy od eksperckiego zdiagnozowania potrzeb Klienta, poprzez dostosowanie odpowiednich zabiegów, skończywszy na utrzymaniu długotrwałego efektu. Każdy Klient traktowany jest wyjątkowo, z największą uwagą, ponieważ serie pielęgnacyjne muszą być dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Dzięki śledzeniu nowości rynkowych oraz nieustannemu dokształcaniu, Klienci otrzymują nie tylko najlepszą i najnowocześniejszą na rynku usługę, ale również produkty oraz korzystają z najbardziej atrakcyjnego wyposażenia gabinetu kosmetycznego.

Klienci cenią u mnie profesjonalizm, doświadczenie oraz fachowość. „Uroda była i zawsze będzie królową” powiedział Alexander Dumas. Jako osoba posiadająca wieloletnie doświadczanie w branży kosmetycznej, stawiam sobie za cel, aby każda klientka odnalazła piękność Królowej w swoim odbiciu.
Serdecznie zapraszam do gabinetu.

​​​​​Alicja Szlachta

Bony upominkowe


Kup jeden z naszych bonów podarunkowych i spraw radość bliskiej Ci osobie.


Więcej

Endermologia Katowice

Inteligentna metoda stymulacji Twojej skóry i Twojego ciała wprowadzi Cię w nowy wymiar pielęgnacji. Poznaj nowy wymiar endermologie® Alliance skuteczne odmładzanie i wyszczuplanie. W naszym salonie kosmetycznym znajdziesz najlepszą ofertę zabiegów. Zapraszamy do odwiedzenia salonu kosmetycznego w Katowicach na ul. Zawiszy Czarnego 9

SKUTECZNOŚĆ ENDERMOLOGIE® POTWIERDZA PONAD 110 BADAŃ KLINICZNYCH


Endermologia Katowice1111111111